Wizzair/Ryanair – Madrid – 1 749 Kč
26.5.2012

Wizzair/Ryanair – Madrid – 1 749 Kč

O této nabídce

Hlavní sezóna se blíží mílovými kroky a vy stále nevíte, kam si v létě levně zaletět? Kombinací Wizzairu a Ryanairu si můžete udělat během července pětidenní výlet do Madridu ve dnech 13. 7. – 18. 7. Jak koupíte tuto letenku?

  • Na stránce Wizzairu zakupte zpáteční letenku z Prahy do Milána Bergama na termín 13. 7. – 18. 7.
  • Na stránce Ryanairu zakupte zpáteční letenku z Milána  Bergama do Madridu rovněž na termín 13. 7. – 18. 7.

Pokud pocestujete s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm a jste členy Xclusive u Wizzairu, zaplatíte 1 749 Kč. Pokud členy nejste, připlatíte si 270 Kč.

Levný hotel přímo v centru pořídíte za 436 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Madrid{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)