Wizzair – Tel Aviv (Izrael) – 1 475 Kč
11.10.2012

Wizzair – Tel Aviv (Izrael) – 1 475 Kč

O této nabídce

Po krachu maďarského Malevu Wizzair rovněž spouští od prosince linku z Budapešti do Tel Avivu. Zpáteční letenku například na prodloužený víkend 17. ledna – 22. ledna můžete pořídit od 1 475 Kč, pokud poletíte pouze s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členem Xclusive. Pokud členy nejste, připlatíte si 549 Kč.

Ubytování v jednoduchém hotelu v centru Tel Avivu pořídíte od 560 Kč/os/noc. Pokud ovšem plánujete vyrazit z Tel Avivu do Jeruzaléma či k Mrtvému moři doporučujeme vozidlo z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)