Wizzair ruší bázi v Praze
19.1.2018

Wizzair ruší bázi v Praze

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizzair dnes oznámila rušení své aktuální báze na pražském Letišti Václava Havla. Základna oficiálně ukončí provoz 14. června letošního roku a v provozu tak z Prahy zůstanou pouze 3 linky operované letadly bázovanými na ostatních letištích. Důvodem má být dle společnosti nedostatečná poptávka a přesunutí letadla, které mělo v Praze základnu, do míst, kde o spoje bude vyšší zájem.

Rušené linky: Benátky, Bergamo, Neapol, Eilat, Tel Aviv, Reykjavík

Linky zůstávající v provozu: Londýn – Luton, Bari, Kutaisi

Platí tedy, že do poloviny června by měly všechny spoje odletět dle současného letového řádu. Pokud máte zakoupené letenky na pozdější termín do Londýna, Bari či Gruzie, tak se pro Vás situace nemění. Jestliže jste naopak plánovali letět do některé z rušených destinací, tak to již nebude na palubě Wizzairu. Samotná společnost by Vás měla v následujících dnech kontaktovat. Povinností aerolinky je v tomto případě poskytnou postiženým cestujícím náhradní dopravu (s jinou aerolinkou) anebo Vám navrátí investované finance v podobě kreditů v hodnotě 120 % původní ceny letenky.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)