Wizzair – Řím – 614 Kč
13.6.2012

Wizzair – Řím – 614 Kč

O této nabídce

Pokud to nemáte daleko na brněnské letiště Brno Tuřany, můžete si v průběhu srpna zaletět s Wizzairem do Říma za 614 Kč. Na tuto cenu dosáhnete tehdy, když poletíte s 10 kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 130 Kč více, tedy 744 Kč za zpáteční letenku včetně všech poplatků. Jako datum uvádíme na krátký výlet 12. – 15. srpna a nebo dlouhý výlet 12. – 22. srpna.

Levné ubytování v blízkosti nádraží Roma Termini pořídíte za 21 €/os/noc v tomto hotelu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Roma, Italy{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)