Wizzair – Rhodos – 2 494 Kč
10.6.2012

Wizzair – Rhodos – 2 494 Kč

O této nabídce

Po krachu maďarského národního dopravce Malevu Wizzair úspěšně rozjíždí letní destinace z Budapešti a mezi nimi je i přímé spojení na řecký ostrov Rhodos. Zpáteční letenka vychází na začátek prázdnin 7. července – 14. července na 2 494 Kč, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 522 Kč více (opět tedy doporučujeme pořídit členství Xclusive za 750 Kč, pokud poletíte alespoň 2).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rhodes, Greece{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)