Wizzair – Paříž – 409 Kč
2.9.2013

Wizzair – Paříž – 409 Kč

O této nabídce

Chcete-li si zaletět během podzimu do Paříže, využijte nabídky Wizzairu. Zpáteční letenku z Wroclavi do Paříže Beauvais pořídíte za 409 Kč, například na 17. listopadu s návratem 21. listopadu. Na tuto cenu dosáhnou členové Discount klubu, pokud členy nejste, zaplatíte za letenku stále rozumných 755 Kč.

Další dostupné termíny za tuto cenu

Odlet v říjnu: 13,27

Návrat v říjnu: 24

Odlet v listopadu: 7,14,17,21,24,28

Návrat v listopadu: 7,10,14,21,24,28

Odlet v prosinci: 1,5,8,12,15

Návrat v prosinci: 5

Ubytování v Paříži

300 metrů od stanice metra Voltaire pořídíte ubytování za 709 Kč/os/noc.

Jak se dostat z letiště centra

Dopravu mezi letištěm a centrem Paříže obstarávají autobusy, které jezdí do stanice metra Porte Maillot na linii metra M1. Cena za jednosměrnou jízdenku je 15 EUR a cesta trvá 1:15 hod.

Z konečné stanice Porte Maillot se dá jít pěšky k vítěznému oblouku na konci Champs elysées, s čímž se dá operovat při cestě zpátky (vždy jsem při návštěvě Paříže končil procházkou po Champs elysées a potom pěšky na malé autobusové nádraží).

Jak se dostat do Wroclavi

Do Wroclavi jezdí Polskibus, přičemž v akci pořídíte jízdenky už za 24 Kč zpáteční. Na zmíněné datum pořídíte jízdenky z Prahy za přibližně 720 Kč tam i zpět.

TIP: Na Silvestra do Paříže!

Ačkoliv se během Silvetra ceny pohybují v jiných cenových relacích, přesto cena 2583 Kč za zpáteční letenku do Paříže není špatná, odlet 29. prosince s návratem 2. ledna.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris, France{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)