Wizzair – Londýn – 966 Kč
16.5.2012

Wizzair – Londýn – 966 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte o letních prázdninách do Londýna, můžete využít dnešní jednodenní akce Wizzairu, který nabízí všechny lety 20 % slevu. Pokud si vyberete víkendové datum 27. – 29. července a jste členy Xclusive, zaplatíte za zpáteční letenku z Prahy do Londýna 966 Kč, pokud členy nejste, zaplatíte o 328 Kč více, čili 1 294 Kč. Cena je platná, pokud letenky zaplatíte převodem a poletíte s kabinovým 10kg zavazadlem.

Ubytování se drží díky letní olympiádě v Londýně na poměrně vysoké cenové úrovni, proto doporučujeme bydlet na okraji v Greenwichi v tomto hotelu, který má dobrý poměr cena/výkon.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)