Wizzair – Londýn – 614 Kč
28.4.2012

Wizzair – Londýn – 614 Kč

O této nabídce

Pokud se chcete podívat do Londýna za přijatelný peníz než začnou olympijské hry a letenky se budou pohybovat v jiných cenových relacích, můžete si tam zaletět s Wizzairem na tři dny v červnu za 614 Kč, konkrétně na 18. – 20. června s odletem a návratem do Brna. Cena je platná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive klubu. Pokud nejste, zaplatíte za letenku o 270 Kč více. Letenku můžete rezervovat přímo na stránkách Wizzairu.

Ubytování lze pořídit nedaleko centra včetně snídaně v tomto hotelu za  639 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)