Wizzair – Londýn – 1058 Kč, odlet z Brna
16.2.2014

Wizzair - Londýn, odlet z Brna

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizzair nabízí na pár termínů zpáteční letenky z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) za 1058 Kč. Příkladem může být odlet 12. května s návratem 16. května. Na cenu dosáhnete, pokud jste členy WDC. Pokud členy nejste, členství si zakupte. I se členstvím Vás zpáteční letenka vyjde na 1 433 Kč a jako bonus jste členy WDC na následující rok. Letenky rezervujte na stránce aerolinky.

Další dostupné termíny za 1 058 Kč

  • 12. 3. – 14. 3.
  • 14. 3. – 19. 3.
  • 12. 5. – 14. 5.
  • 12. 5. – 16. 5.

Mírně dražší termíny za 1 258 Kč

  • 7. 3. – 12. 3.
  • 17. 3. – 21. 3.
  • 21. 3. – 26. 3.

Ubytování v Londýně

Na příkladové datum doporučujeme bydlet v centru Londýna v tomto jednoduchém hotelu, vzdáleném cca 300 m od stanice metra Russel Square. Pokud Vám nevadí dojíždět autobusem do centra, můžete zvolit tento hotel.

Jak z letiště do centra

Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.

Nejrychlejším dopravním prostředkem do centra je vlak Luton Flyer, který odjíždí od 2 km vzdálené železniční stanice Luton Airport Parkway Station každých 30 minut. Na tuto stanici jezdí zdarma z letiště kyvadlová doprava. Jízdenka stojí 9,90 liber. Na nádraží St Pancras dojedete za 27 minut.

[google-map-v3 shortcodeid=“13ae442b“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London, Great Britain{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)