Wizzair: klasické kabinové v ceně!
19.7.2017

Wizzair: klasické kabinové v ceně!

O této nabídce

Příjemné novinky u nízkonákladového Wizzairu! U téhle aerolinky jsme byli už pár let zvyklí ne netradiční rozměr kabinového zavazadla, které muselo být menší, než u ostatních low-costů. Původní rozměry byly 42 x 32 x 25 cm, nyní je vše jinak a Wizzair se vrací k rozměrům 55 x 40 x 23 cm, tedy velikosti klasického kabinového zavazadla. Hmotnost zavazadla je omezena na 10 kg. 

Novinka se zavazadly začne platit na lety od 29. října 2017. Pokud jste si zakoupili příruční zavazadlo na lety od 29. října a dále, obdržíte 120 % uhrazené částky na účet WIZZ, které můžete použít na pořízení nových letenek nebo dodatečných služeb.

Spolu s tím Wizzair spouští služubu WIZZ Priority, ve které budete mít další malé kabinové zavazadlo (40 x 30 x 18), přednostní nástup do letadla a také záruku umístění příručního zavazadla v kabině.

Z té záruky umístění příručáku v kabině usuzujeme, že Wizzair zatím neřekl úplně vše a bude po vzoru ostatních low-costů garantovat kabinové zavazadlo na palubě jen pro omezený počet cestovatelů. Ostatní kabinová zavazadla na bráně zřejmě odbaví do podpalubí, aby se urychlilo odbavování letadla.

Zdroj: tisková zpráva Wizzairu z 19. 7. 2017


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)