Wizzair – Izrael – Tel Aviv – 2 575 Kč
3.5.2013

Wizzair – Izrael – Tel Aviv – 2 575 Kč

O této nabídce

Pro milovníky opravdového tepla nabízí Wizzair na letní prázdniny zpáteční letenky z Budapeště do Tel Avivu za 2 575 Kč. Příkladem může být odlet 1. července s návratem 5. července, případně delší výlet 1. července – 9. července. Na tuto cenu dosáhnete, vystačíte-li si s malým 10kg zavazadlem a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, připlatíte si 530 Kč.

Další termíny

Podobnou cenu naleznete v posledním červnovém a prvních dvou červencových týdnech.

Tip před prázdninami

Těsně před prázdninami můžete ještě  využít jedno datum za 1752 Kč (resp. 2 280 Kč) na data 21.  června – 30. června.

Ubytování

Izrael patří mezi dražší destinace, přesto levné ubytování v centru pořídíte za 568 Kč/os/noc.

Půjčení auta

Pokud se budete chystat navštívit Jeruzalém, Golanské výšiny, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně  již za 479 Kč/den. Pro cestu do Jordánska (skalní město Petra) ale musíte nechat auto na izraelské straně, přejít hranici pěšky a poté to dojet např. taxíkem (vyzkoušeno na hraničním přechodu Eilat/Aqaba).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)