Wizzair – Bourgas – 1 424 Kč
23.5.2012

Wizzair – Bourgas – 1 424 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte na konci června k moři, můžete využít nabídku Wizzairu a zakoupit na jeho stránkách přímou zpáteční letenku z Prahy do Bourgasu. Jako termín uvádíme 17. 6. tam a 24. 6. zpět. Cena platí tehdy, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, připlatíte si 410 Kč více.

TIP: Pokud poletíte alespoň dva, už se vyplatí investovat do členství Xclusive, neboť  členství stojí 750 Kč, kdežto 2 letenky bez členství stojí navíc 820 Kč.

Hotel v dobrém poměru cena/výkon pořídíte od 450 Kč/noc nedaleko pláže a centra, včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bourgas{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)