Wizzair – Benátky – 614 Kč
9.6.2012

Wizzair – Benátky – 614 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se v srpnu k moři,  maďarský Wizzair nabízí na pár termínů zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Benátek (TSF) za 614 Kč. Jako příklad uvádíme datum 2. srpna s návratem 7. srpna.  Cena je platná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a jste členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku stále příjemných 884 Kč.

Hotel v dobrém poměru cena/výkon pořídíte na předměstí Benátek za 26 €/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venezia{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)