Wizzair – Benátky – 534 Kč
30.5.2012

Wizzair – Benátky – 534 Kč

O této nabídce

Jednou z mála možností, jak se v létě dostat k moři z Prahy za pět stovek tam i zpět, může být využití dnešní akce Wizzairu. Tento maďarský dopravce nabízí na období hlavních prázdnin zpáteční letenku za 534 Kč, pokud jste členy Xclusive a stačí vám 10kg zavazadlo. Pokud ne, připlatíte si lehce přes 200 Kč či si můžete počkat do zítřka, 31. 5., kdy obvykle bývá sleva i pro nečleny. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 19. 7. – 21. 7.

Levné ubytování mimo centrum pořídíte i v hlavní sezóně od 500 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Venezia, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)