Washington, San Francisco a Chicago od 10590 Kč
21.11.2015

Washington, San Francisco a Chicago

O této nabídce

Na palubě sympatických nizozemských královských aerolinkek KLM se nyní téměř po celou zimu dostanete z Vídně (VIE) do USA už za 10590 Kč. Za tuto cenu pořídíte letenky do Washingtonu, Chicaga nebo San Francisca.

[highlightbg]

[/highlightbg]

povolení ESTA

Před odletem do USA si nezapomeňte vyřídit ESTA. Vyřízení stojí 14 $ a trvá to jen pár minut prostřednitvím těchto stránek.

Ubytování

Ubytování v USA si můžete pohodlně a levně zajistit na stránkách bookingu, případně můžete vyzkoušet srovnávač Trivago.

Jak cestovat po USA

Nejlevnějším způsobem cestování po USA jsou autobusy Megabus, kterými můžete cestovat téměř po celém USA už za 1 $. Pokud neradi cestujete autobusem, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně a vyrazit na cestu po vlastní ose.


guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Murek

Osobně mohu doporučit San Francisco, větší pohodu jsem asi nezažil.. Myslím tím přístav a pláž kousek od Fisherman Dwarfu. Kdo může ať tam jede ! Akorát je to jedno z nejdražších měst v USA, takže doporučuji hostely, nejlépe Amsterdam Hostel, který je v centru a za „přijatelnou“ cenu, na zdejší poměry.

Sona

Dobrý den, bohužel jsem si teto akce všimla pozde a letenky do San Francisca už nejsoi:-(((dají se za tuto cenu ještě sehnat na únor? Dekuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)