Washington a Boston – léto 2015 – 8687 Kč
22.10.2014

Washington a Boston - jaro a léto 2015

O této nabídce

Dneska jedeme! Wow airlines, známí hlavně svými levnými lety na Island, spustili prodej letenek na léto 2015 a od dubna do října je možné koupit zpáteční letenky do Washingtonu a Bostonu za 246 liber. Cena začínala před několika desítkami minut na 200 librách a postupně roste, takže doporučujeme letenky zarezervovat co nejdříve. Termínů je zatím dostupných stovky a letenky za tuto cenu je možné objednat prakticky každý den tohoto období.

Velkou výhodou je to, že není nijak omezena délka pobytu, takže je možné využít jak pro několikadenní výlet, tak i pro letní work & travel (např. květen – září)!

Jak do Kodaně:

Do Kodaně se z Prahy dostanete buď se společností Norwegian, nebo ČSA, přičemž ceny za zpáteční letenku začínají na 2800 Kč.

Další možností je let s Wizzairem z Katowic do nedalekého Malmo, kde ceny začínají na 550 Kč za zpáteční letenku.

[google-map-v3 shortcodeid=“96069723″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Washington DC, USA{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
spolek

to radši poletím z prahy omg.. přidejte přískok a zavazadlo. Lžete a ignorujete dobré dealy.

AZair

Dá se to koupit i jako jedna letenka Londýn(LGW)⇔Baltimore/Washington(BWI) s přestupem v Keflavíku(KEF) za €388: http://azair.me/1nzZI1Q

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)