Výlet za polární září na Island – 1194 Kč, z Gdaňsku
13.12.2015

Island z Gdaňsku

O této nabídce

Potom, co Wizzair otevřel nové linky z Polska na Island, ceny letenek padají dolů a zpáteční letenku z Gdaňsku (GDN) do Reykjavíku (REK) pořídíte už za 193 PLN neboli 1194 Kč! Příkladem může být březnový výlet s odletem 14. března s návratem 28. března.

[highlightbg /]

Je to tedy pěkná šílenost, jelikož Gdaňsk není úplně blízko, nicméně pokud máte dostatek času, jedná se momentálně o vůbec nejlevnější možnost, jak se podívat v zimě na Island. 🙂

 Jak tedy do Gdaňsku?

Do Gdaňsku se nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která jezdí mezi Prahou a Gdaňskem 2x denně. Cesta trvá něco přes 13 hodin a ceny začínají už na 6 Kč za jednosměrnou jízdenku. Běžná cena jízdenek se potom pohybuje mezi 250 – 650 Kč v jednom směru. Na zpáteční příkladovou cestu se jízdenky zatím neprodávají, takže ještě pár dní počkejte, než Polskibus uvolní další jízdenky.

Druhou možností je letět z Wroclawi s Ryanairem do Varšavy a potom dále do Gdaňsku. Cena jednosměrných letenek se často pohybuje kolem 120 Kč, takže při 4 letech (Wroclaw – Varšava – Gdaňsk a zpět bude akční cena začínat zhruba na 500 Kč).

A samozřejmě, jestli máte auto a budete čtyři, můžete do Gdaňsku dojet po vlastní ose. 😉

Ubytování

Ubytování v dobře hodnoceném hostelu nedaleko od centra Reykjavíku pořídíte za 616 Kč/os. a noc.

Kolem ostrova

Za polární září můžete z Reykjaviku vyrazit autem. Ještě jste neměli auto z půjčovny? Přečtěte si náš návod.

[singlepic id=828 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)