Vyhlášení soutěže o zpáteční letenku(y) do Londýna
8.5.2012

Vyhlášení soutěže o zpáteční letenku(y) do Londýna

O této nabídce

Naše jarní soutěž o letenku do Londýna právě skončila a vítěz, tedy lépe řečeno vítězové, si již mohou pomalu začít balit kufry. Vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni změnit podmínky během soutěže, rozhodli jsme se, že vyhodnotíme vítěze hned dva!

Prvním vítězem se stala fotka Moniky Mikušové, kterou vyfotila na Novém Zélandu. Tato fotka se jednak nejvíce líbila našim fanouškům na facebooku, jednak byla mezi fotkami, které dostaly větší počet hlasů, zvolena i redakcí zaletsi.Vyhlášení soutěže o zpáteční letenku(y) do Londýna

Kromě toho jsme se ještě rozhodli letenkou odměnit Dagmar Jendryščíkou za její fotku oslav Nového roku v Miláně, která se porotě zaletsi líbila vůbec nejvíc ze všech. Adeptů na vítězství bylo hned několik, mezi porotci probíhaly bouřlivé debaty, nakonec ale rozhodla naše slabost pro ohňostroje.

Vyhlášení soutěže o zpáteční letenku(y) do Londýna

Děkujeme moc všem za účast a zaslání nádherných fotek z Vašich cest a vítězkám gratulujeme! Pokud jste nevyhráli, nemusíte zoufat, určitě to nebyla poslední soutěž, která jsme si pro Vás připravili. Třeba už brzy něco (ideálně legálního hned od začátku) zase vymyslíme.

Vaše Zaletsi.cz


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)