Volotea – Nantes – 660 Kč
27.12.2012

Volotea – Nantes – 660 Kč

O této nabídce

Relativně nová nízkonákladová aerolinka Volotea nabízí zpáteční letenky z Prahy do Nantes na pár termínů za 660 Kč včetně všech poplatků. Jako příklad uvádíme datum 8. května – 13. května. Letenky jsou dostupné během dubna a května. Na tuto cenu dosáhnete, pokud letenky zakoupíte přes stránky aerolinky a zaplatíte je přes PayPal. V případě platby kreditní kartou si připlatíte 15 EUR.

Ubytování pořídíte za 449 Kč/os na dvoulůžkovém pokoji, pokud vás pojede více, vila s dvěma ložnicema pro 6 lidí vyjde na 265 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“nantes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)