Volotea – letenky do Francie – 159 Kč
15.3.2016

Volotea - letenky z Prahy do Francie

O této nabídce

Update 11.53: Aerolinka postupně nahrává do systému další a další super ceny, lze to již poskládat za 1,94 EUR!

Nízkonákladová Volotea postupně uvolňuje další zajímavé ceny letenek pro členy Supervolotea (jak se stát členem najdete níže). Pokud si letenky dokážete nakombinovat, dostanete se z na cenu 5,83 EUR neboli 157 Kč za zpáteční letenku např. z Prahy (PRG) 12. září do Toulouse (TLS) s návratem z Nantes (NTE) 19. září do Prahy (PRG).

Jak se stát členem Supervolotea?

Na 5,83 EUR dosáhnete tehdy, pokud jste členy Supervolotea. Členství si můžete přikoupit za 49,99 EUR na rok a platí pro neomezený počet cestovatelů, nicméně vždy musí cestovat vlastník Supervolotea členství. Pokud znáte někoho s členstvím, může vám samozřejmě letenky koupit a nemusí nutně cestovat, stačí, že mu zaplatíte 170 Kč za letenku pro něj. 😉

[highlightbg]

  • Rezervujte: přímo na volotea.com
  • Zavazadla v ceně: kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, celková hmotnost maximálně 10 kg
  • 10 EUR promokód na rezervaci: registrujte se zde >>

[/highlightbg]

Ubytování ve Francii

Kromě klasického bookingu mrkněte také na srovnávač Trivago.  Ubytování můžete začít v klidu vybírat ihned po koupi letenek, v tomhle případě je to (akce a nikoliv chyba. 😉

Další možné kombinace

  • 8. 9. Praha-Toulouse 0,97 EUR, 19. 9. Nantes => Praha 0,97 EUR
  • 17. 10. Praha-Toulouse 0,97 EUR, 24. 10. Bordeaux => Praha 4,86 EUR
  • 17. 10. Praha-Toulouse 0,97 EUR, 1. 11. Bordeaux => Praha 0,97 EUR

Volotea - letenky do Francie - 159 Kč

Volotea - letenky do Francie - 159 Kč

 


guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Aleš

Sehnal jsem i večer letenku do Nantes za 0.97, akorát zpátky je to už za 50euro.
Jinak na ty doporučení, že si můžete koupit levnou letenku do Toulouse a zpátky letět třeba z Nantes pozor, jsou to stovky kilometrů a doprava je ve Francii tak drahá, že vás to stejně vyjde na tisíce.

Marin

Jde vam koupit za tuhle cenu vice nez jedna letenka ? Me pri vyhledani 2 a vice letenek se zobrazi uplne jina cena.. Tedy otazka je jestli jde s clenstvim na supervueltu koupit jednu letenku nekomu jinemu.. asi ne co?

Sabina

Hm, tak nevím, jestli se nedívám špatně, ale já už tam vidím jen min. 55 Eur. Takže je to pryč?

Sabina

Auuuuuuu, ono se dalo i na Mallorcu za Euro v létě :-((((

Honza

Členství jsem koupil, takže pokud má někdo touhu připsat si mě na letenku a sdělit mi číslo své karty, nechť napíše na nodi@foo.cz svůj telefon, zavolám zpátky. Jinak dřepím u Masaryčky v Praze.

Lenka

Ahoj Honzo,
ne, že bych ti přímo chtěla sdělovat číslo své karty, ale třeba bych se s tebou v Praze sešla a společně koupila letenky. Odvděčím se ti třeba lahví vína 🙂 Šlo by to?

Honza

No jasně, stav se. Proto jsem tam psal kde v Praze sedím. Ale fakt mi pošli na mail číslo kam zavolat, protože já jsem zase opatrný svůj telefon dávat na net a diskuse moc nečtu, takže je vlastně štěstí, že jsem tuhle stránku ještě reloadnul 😀

Sabina

Ahoj,
nevím jestli tomu rozumím správně :-)? Když si nyní zadám např. směr do Toulouse, tak se mi tam objeví cena 0,97 Eur + taxa 27 Eur a když si koupím členství, tak se mi taxa podstatně sníží, že dosáhnu třeba na těch 6 Eur?

David Krejčík

Je tu někdo s supervolotea ??

Adam

to by me taky zajimalo… 😉 kluci ze zaletsi by mohli byt…kdyztak se budeme muset na jedno členství slozit složit 😀

Honza

Členství jsem koupil, takže pokud má někdo touhu připsat si mě na letenku a sdělit mi číslo své karty, nechť napíše na nodi@foo.cz svůj telefon, zavolám zpátky. Jinak dřepím u Masaryčky v Praze.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)