Vltava bez kompromisů za 308 Kč
4.6.2017

Vltava bez kompromisů

O této nabídce

Pokud letos plánujete strávit dovolenou v ČR a za nejlepší možný relax považujete pár dní na vodě, spaní pod stanem a sem tam nějaký ten rumíček, určitě by vám neměla utéct informace o nové autobusové lince Leo Expressu. Ta totiž přesně kopíruje nejčastější zastávky vodáků podél Vltavy, takže se z Prahy dostanete do a z jakéhokoliv vodáckého centra za pár hodin bez zbytečného přestupování.

Tím, že strávíte o mnoho méně času na cestě, můžete si projet trasu z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny už za 3 dny, takže zpět doma budete dřív, než si při vhodně zvoleném home officu v práci vůbec všimnou, že jste někam zmizeli. Ihned po příjezdu do Vyššího Brodu si půjčíte kanoe a pojedete do kempu v Rožumberku / Branné. Druhý den vás čeká zastávka v Českém Krumlově, kde byste měli ještě v pohodě stihnout prohlídku města a nějaké to pivko. Poslední den se ve svižnějším proudu svezete pár hodin do Zlaté Koruny, kde můžete vrátit lodě a nasednout na večerní autobus domů. 

Pokud si jízdenky koupíte s dostatečným předstihem, zpáteční cesta Praha – Vyšší Brod / Zlatá Koruna – Praha vás přitom vyjde jen na velmi rozumných 308 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Leo Express
  • Termíny:
    • např. prodloužený víkend 21. – 23.7.
Vltava bez kompromisů za 308 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)