Vietnam z Vídně za 11133 Kč
28.4.2019

Vietnam z Vídně

11133

O této nabídce

Pro příznivce a fanoušky jihovýchodní Asie se nyní naskýtá možnost si na několik dní z Evropy odskočit do Vietnamu.  Aerolinka Air China v současné chvíli nabízí letenky s odbaveným zavazadlem z nedaleké Vídně do největšího vietnamského města nesoucí název Ho Či Minovo město, dříve Saigon, za velice příjemnou cenu 11133 Kč. Po cestě se bohužel nevyhnete celodennímu přestupu v Pekingu, na to lze ale pohlížet jako na příjemný bonus a zhlédnout při tom proslulé Zakázané město nebo Velkou čínskou zeď.

Vietnam se určitě vyplatí pořádně procestovat. Z delty Mekongu, kde se Ho Či Minovo Město neboli Saigon nachází, se jednoduše dostanete na oblíbený ostrov Phu Quoc, kde na Vás budou čekat nádherné pláže podobné těm v Thajsku. Letecké spojení mezi oběma body zajišťuje domácí aerolinka VietJet anebo využijte společnosti JetStar. A ten kdo by se rád podíval i na sever Vietnamu, tak se vydá na motorce přes královské město Hue až do Hanoje. Odkud je to již relativně kousek do Sapy, v jejímž okolí se tyčí horské vrcholky a na vás zde čekají fascinující scénérie.

Příkladovou rezervací může být např. Vídeň – Ho Či Minovo město 4. – 17. 6. za 11133 Kč.

Ubytování

Po příletu do Vietnamu bychom v Ho Či Minově městě doporučili ubytko Chez Mimosa Center za 420 Kč / os. / noc se snídaní v ceně nebo stejně kvalitní Yumi House s výhledem na město téměř za totožnou cenu 418 Kč / os. / noc.

Další ubytovací zařízení najdete klasicky na Booking.comHotels.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten vám umožní tisk víza.

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 11133 Kč

Vietnam z Vídně za 11133 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)