Vietnam z Vídně za 10 760 Kč
13.8.2018

Vietnam z Vídně

10760

O této nabídce

Pokud hledáte, kam vyrazit v zimě na delší dovolenou, tak přestaňte hledat! Využijte akce od Air China a zaleťte si do Vietnamu. Letenky z Vídně stojí jen 10 760 Kč a to se prostě neodmítá! V ceně letenky je již odbavené zavazadlo a letět můžete v podstatě v průběhu celé zimy. 

Vietnam je nádherná a stále levná země. Je dobré tuto zemi navštívit dříve, než se z ní stane ještě více turistická oblast.
Kromě měst (jako například Ho Či Minovo město, Tam Coc, Hoi An, Hue, nebo Hanoj) a historických památek a významných míst (My Son, tunely Cu Chi, oblast Vinh Moc nacházející se v demilitarizované zóně, místo bitvy u Dien Bien Phu apod.) stojí určitě za návštěvu převážně příroda – všudypřítomná rýžová políčka a nespočet místní národních parků (jako Cat Tien NP, Phong Nha NP, Bach Ma NP, Halong Bay, Cu Phuong apod). Na návštěvu všech míst byste potřebovali opravdu hodně času, ale abyste toho stihli co nejvíc, nabízí se využít „open jaw“ letenky (tzn. přílet do HCM a odlet z Hanoje).

Pokud chcete zůstat převážně v jižní části Vietnamu a nerozutéct se několik tisíc kilometrů daleko, tak určitě navštivte již zmíněné Cu Chi tunely, národní park Cat Tien, kde můžete volně v přírodě pozorovat gibony a jiné primáty, dále pak vinařskou oblast Dalat, oblíbené letovisko Nha Trang a samozřejmě nezapomeňte na deltu Mekongu. Pokud si budete chtít ale odpočinout na pláži, můžete si zajet na nedaleký Phu Quoc, nejoblíbenější ostrov na relax ve Vietnamu.

Tak či tak, určitě se nebudete nudit!

Ideální termín vychází na 31. 1. – 13. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování ve Vietnamu je extrémně levné. Pokud nemáte nějaké vysoké požadavky, dá se sehnat pěkné ubytování se snídaní kolem 250 Kč/osobu/noc. V Ho Či Minu můžeme doporučit Cozy House 140, kde za jednoduchý dvoulůžkový pokoj bez snídaně zaplatíte cca 170 Kč/osobu. Trošku lepší alternativou je Thien Hai Hotel, kde dvoulůžkový pokoj se snídaní přijde na 360 Kč/osobu.
Až budete cestovat po Vietnamu, můžete rezervovat ubytování na některém z portálů – na Agodě, Hotels.com, Bookingu a AirBnB. My ale doporučujeme se vydat na blint, bez rezervace. Často tak narazíte na velice zajímavé a pěkné možnosti, kde složit hlavu. Nehledě na tom, že můžete samozřejmě smlouvat o ceně.

Víza

Do Vietnamu bohužel příslušníci České republiky potřebují víza. Jejich vyřízení je ale velice jednoduché. Stačí o ně zažádat na této stránce a do 3 pracovních dní vám přijde emailem a  „schvalovací dopis“. Jen pozor, jako vždy jsou rozdílné podmínky, pokud plánujete do země vstoupit jednou či vícekrát (například byste si chtěli zajet do Laosu nebo Kambodži) a na jak dlouho plánujete pobyt ve Vietnamu. Vše se ale dá snadno vyřídit. Více podrobnějších informací naleznete zde. 

Počasí

Počasí v jižní části a severní části Vietnamu se od sebe dost liší. Zatímco například v lednu jsou ideální podmínky na cestování v jižní části této země, sever na severu je zima a poměrně dost nevlídné počasí. Pokud chcete navštívit celou zemi, doporučujeme vyrazit koncem ledna a začátkem února, kde už i v severní a centrální části Vietnamu začíná přijatelné počasí.

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 10 760 Kč

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města s odletem z Hanoje za 10 870 Kč
Vietnam z Vídně za 10 760 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)