Vietnam z Prahy – 9251 Kč
3.11.2016

Vietnam z Prahy

O této nabídce

Utečte od předvánočního šrumce za teplem do zatím tolik turisty neobjeveného Vietnamu. Zpáteční letenku z Prahy s jedním přestupem v Šangaji pořídíte za parádních 9 251 Kč, napříkald s odletem 6. prosince s návratem 17. prosince Vyhledej tento termín >>

  • Rezervujte: nejlevněji v našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové a 2x 23kg k odbavení
  • Dostupnost: nejlevněji v prosinci 2016, přičemž odletové datum jsme našli pouze 6. 12., návrat pak 17. 12. nebo 24. 12.

Vánoční termín 15. 12. – 26. 12. za 12921 Kč
Rezervuj >>

TIP: Celý den v Šanghaji využijte pro návštěvu centra, z letiště ke stanici metra jezdí vysokorychlostí Maglev v některých časech až 431 km/hod!

Ubytování v Ho Či Minhu a na Phu Quocu

V Ho Či Minhu bychom byli tak dva dny z nichž jeden den bychom určitě věnovali na tunely z války ve Vietnamu, ve kterých byl schovaný Vietcong. Vietnam je jinak levná země, jednoduché ubytování s vlastní koupelnou a klimatizací vychází okolo 150 Kč/os/noc

Na Phu Quocu si potom vyberte ubytování někde u pláže. Všude se jinak dá dojet skútrem, který vám půjčí do 150 Kč/den.

Jak na Phu Quoc

Na nádherný ostrov Phu Quoc se dostanete s exotickou aerolinkou Vietjet (nebojte, mají nové funkční Airbusy), nebo Jetstar. Doba letu je necelá hodinka.

Náhled letenky za 9251 Kč

Vietnam z Prahy - 9251 Kč

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martin

Zdravím, mně by jen zajímalo, proč se mi nikdy nepodaří najít letenku za cenu, kterou inzerujete. Vždy mi to nabídne cenu o dost vyšší. Například teď ten Vietnam. 12489 namísto vašich 9251. Dělám něco špatně? Nebo to prostě vždy stihnou zdražit. Martin.

Martin

OK díky, zkusím to příště rychleji. Martin.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)