Vietnam z Prahy – 9251 Kč
3.11.2016

Vietnam z Prahy

O této nabídce

Utečte od předvánočního šrumce za teplem do zatím tolik turisty neobjeveného Vietnamu. Zpáteční letenku z Prahy s jedním přestupem v Šangaji pořídíte za parádních 9 251 Kč, napříkald s odletem 6. prosince s návratem 17. prosince Vyhledej tento termín >>

  • Rezervujte: nejlevněji v našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové a 2x 23kg k odbavení
  • Dostupnost: nejlevněji v prosinci 2016, přičemž odletové datum jsme našli pouze 6. 12., návrat pak 17. 12. nebo 24. 12.

Vánoční termín 15. 12. – 26. 12. za 12921 Kč
Rezervuj >>

TIP: Celý den v Šanghaji využijte pro návštěvu centra, z letiště ke stanici metra jezdí vysokorychlostí Maglev v některých časech až 431 km/hod!

Ubytování v Ho Či Minhu a na Phu Quocu

V Ho Či Minhu bychom byli tak dva dny z nichž jeden den bychom určitě věnovali na tunely z války ve Vietnamu, ve kterých byl schovaný Vietcong. Vietnam je jinak levná země, jednoduché ubytování s vlastní koupelnou a klimatizací vychází okolo 150 Kč/os/noc

Na Phu Quocu si potom vyberte ubytování někde u pláže. Všude se jinak dá dojet skútrem, který vám půjčí do 150 Kč/den.

Jak na Phu Quoc

Na nádherný ostrov Phu Quoc se dostanete s exotickou aerolinkou Vietjet (nebojte, mají nové funkční Airbusy), nebo Jetstar. Doba letu je necelá hodinka.

Náhled letenky za 9251 Kč

Vietnam z Prahy - 9251 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)