Vietnam – Ho Či Minovo Město za 11 909 Kč
7.8.2017

Vietnam - Ho Či Minovo Město

O této nabídce

Vydejte se ochutnat opravdový Vietnam přímo do jihovýchodní Asie. Německá společnost AirBerlin nabízí tarif s odletem z Berlína do největšího vietnamského města dříve známého jako Saigon neboli dnešního Ho ČI Minova Města za pěkných 11 909 Kč. Termínů je dostupných vcelku dost během celého podzimu, což přímo vybízí naplánovat si dovolenou v této překrásné zemi na břehu Jihočínského moře. Ze Saigonu se můžete postupně vydat místními vlaky podél pobřeží na sever a zpět to vezmete za pár kaček na palubě Vietjetu.

Ubytování

Náklady na ubytování nejsou obecně v jihovýchodní Asii nijak vysoké. Atraktivní nabídky se vyplatí hledat kromě klasického Bookingu i na stránkách Agody nebo srovnavače služeb Trivago. Takto si bookněte ubytko a prvních pár dní, dále už situaci řeště operativně na místě a zkuste si vysmlouvat lepší ceny..

Víza

Pro návštěvu Vietnamu se na občany České republiky stále váže vízová povinnost. Vízum si však nemusíte obstarávat klasicky na ambasádě, ale existuje možnost zařídit si ho online na těchto stránkách. Celý proces není nikterak časově náročný a za vízum zaplatíte 25 USD (jednovstupová varianta s maximální dobou pobytu 30 dní).

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

​​​​​​​

Náhled letenky z Berlína do Ho Či Minova Města 11 909 Kč

Vietnam - Ho Či Minovo Město za 11 909 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)