Vietnam – Ho Či Minovo Město z Prahy za 12 583 Kč
17.1.2018

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy

12583

O této nabídce

Ve stále platné promo akci od luxusních Qatar Airways si můžete pořídit i letenky z Prahy do Vietnamu. Na jeho samotném jihu leží největší sídlo – Ho Či Minovo Město, které se stane Vaší výchozí destinací po příletu. Do metropole dříve zvané Saigon si zaletíte za 12 583 Kč behěm jara anebo podzimu (k dispozici je mnoho termínů, tak si snad vybere každý nadšený cestovatel). Výhodou budou i rychlé přestupy v katarském Dohá.

Vietnam se určitě vyplatí pořádně procestovat. Z delty Mekongu, kde se Saigon nachází, se jednoduše dostanete na oblíbený ostrov Phu Quoc, kde na Vás budou čekat nádherné pláže podobné těm v Thajsku. Letecké spojení mezi oběma body zajišťuje domácí aerolinka VietJet anebo využijte společnosti JetStar. A ten kdo by se rád podíval i na sever Vietnamu do Sapy, v jejímž okolí se tyčí horské vrcholky, tak jistě ocení open-.jaw letenky s návratem z Hanoje. Takové combo si poskládáte třeba v termínu od  6. do 25. října za 14 079 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 30 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen – prosinec 2018 (s výjimkou letních prázdnin)
  • Platnost akce: do 19. ledna
  • Termíny:

Ubytování

Jednoduché a příjemné ubytko v centru města naleznete v tomto Funny Guesthousu za 271 Kč/os./noc. Větší komfort pak nabídne tento tříhvězdový hotel za 438 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti nejen v Ho Či Minově Městě naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo vyzkoušejte i server Agoda, který v asijských destinacích vychází leckdy lépe.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopusíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Náhled letenky z Prahy do Saigonu za 12 583 Kč

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy za 12 583 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)