Vietnam – Ho Či Minovo Město z Prahy za 11 970 Kč
28.8.2018

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy

11970

O této nabídce

Opakování je matka moudrosti, a proto nebude od věci upozornit na stále platný tarif švýcarský aerolinek na trase z Prahy do Vietnamu. Zpáteční letenky o Ho Či Minova Města vychází na pěkných 11 970 Kč. První segment cesty z Prahy do Curychu operují Swiss a následný let na jih Vietnamu potom jejich dceřiná společnost Edelweiss. Bonusem jsou i rychlé přestupy v obou dvou směrech.

Vietnam se určitě vyplatí pořádně procestovat. Z delty Mekongu, kde se Ho Či Minovo Město neboli Saigon nachází, se jednoduše dostanete na oblíbený ostrov Phu Quoc, kde na Vás budou čekat nádherné pláže podobné těm v Thajsku. Letecké spojení mezi oběma body zajišťuje domácí aerolinka VietJet anebo využijte společnosti JetStar. A ten kdo by se rád podíval i na sever Vietnamu, tak se vydá na motorce přes královské město Hue až do Hanoje. Odkud je to již relativně kousek do Sapy, v jejímž okolí se tyčí horské vrcholky a na vás zde čekají fascinující scénérie.

Ubytování

Jednoduché ubytko v centru Saigonu seženete v tomto dvouhvězdovém hotelu za 295 Kč/os./noc anebo v takovémto easy homestay za 242 Kč/os./noc. Zázemí na vyšší úrovni vám pak poskytne tato skvěle hodnocená tříhvězda za 856 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na osvědčeném Hotels.com či klasickém Bookingu, případně mrtkněte i na jeho asijskou sestru Agodu.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopusíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Náhled letenky z Prahy do Saigonu za 11 970 Kč

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy za 11 970 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)