Vietnam – Ho Či Minovo Město – 12 629 Kč
21.10.2017

Vietnam - Ho Či Minovo Město

12629

O této nabídce

Vyrazte před vánočním shonem se ohřát za teplem do Vietnamu. Pár dní zůstaňte v Ho Či Minhu, navštivte ústí delty Mekongu, prozkoumejte tunely od Vietcongu v Cuchi a zaleťte se vykoupat na nádherný ostrov Phu Quoc, vzdálený ani ne hodinu letadlem. Zpáteční letenku do Ho Či Minova Města pořídíte za 12 629 Kč, například s odletem 5. prosince s návratem 15. prosince Rezervuj tento příklad >>

TIP: Cestou tam i zpět máte 14h zastávku v Šanghaji, využijte tranzitní víza zdarma (obdržíte po příletu) a prohlédněte si město, na ty 2 dny je to úplně optimální. A z letiště jezdí Maglev 431 km/h. 😉

Ubytování

V Ho Či Minhu zůstaňte tak 2 dny, za ubytování nezaplatíte ranec, jednoduché ubytování s vlastní koupelnou pořídíte okolo 150 Kč/os/noc.

Jak je to s vízy

Od 1. února 2017 lze žádat o elektronická víza, jednovstupová s maximální dobou pobytu 30 dní. Zažádat můžete přes tento web, budete tam nahrávat svou fotku a zaplatíte platební kartou 25 USD. Obvykle jsou víza vyřízena do 3 pracovních dnů, po vyřízení vám přijde do e-mailu rezervační kód, přes který si vytisknete víza. Pokud s tím máte už zkušenosti, podělte se o ně prosím v komentářích.

Jak na Phu Quoc

Určitě doporučujeme vyrazit, dostanete se tam s Vietjetem nebo s Jetstarem za necelou hodinku.

Náhled letenky za 12 629 Kč z Prahy do Vietnamu

Vietnam - Ho Či Minovo Město - 12 629 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)