Vietnam – Ho Či Minovo Město – 10 847 Kč
14.8.2015

Vietnam - Ho Či Minovo Město

O této nabídce

Zaletět si na pár dní do Vietnamu umožňuje multicity tarif společnosti Air China. Zpáteční letenku z Budapešti (BUD) do Ho Či Minova Města (SGN) s návratem do Vídně (VIE) pořídíte už za 10847 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 6. listopadu s návratem 15. listopadu.

[highlightbg /]

[singlepic id=645 w=576 h=432 float=center]

 

 

Ubytování v Ho Či Minově Městě

V Ho Či Minově Městě doporučujeme využít rezervační portál Agodakterý je na jihovýchodní Asii velmi dobrý. Osobní a dobrou zkušenost máme s tímto hotelem Cosmopolitan Saigon.

Víza

Občané ČR potřebují pro vstup do Vietnamu víza, velmi dobrý návod jak získat zvací dopis a následně víza on-arrival naleznete na těchto stránkách. Osobně v prosinci 2014 bez problému vyzkoušeno. Vietnam - Ho Či Minovo Město - 10 847 Kč

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti, případně zpět z Vídně se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency nebo do pouze do Budapešti pouze Orange Ways. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje od 400 do 500 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)