Vietnam – Ho Či Minovo Město – 10967 Kč
15.12.2015

Vietnam - Ho Či Minovo Město

O této nabídce

Zaleťte si do Vietnamu a navštivte zachovalý královský komplex Hue, známou Ha Long Bay či navštivte perlovou farmu na ostrově Phu Quoc. Vietnam toho má zcela jistě mnoho nabídnout, zaletět si tam můžete s odletem z Vídně (VIE) do Ho Či Minova Města (SGN) s návratem do Budapešti (BUD). Příkladem může být výlet s odletem 18. března a návratem 31. března. Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg /]

Kde bydlet v Ho Či Minově Městě

V Ho Či Minově Městě doporučujeme využít portál Agoda, který je na jihovýchodní Asii velmi dobrý. Osobní a dobrou zkušenost máme s tímto hotelem Cosmopolitan Saigon. Rovněž si nabídky můžete porovnat přes srovnávač Trivago.

Víza

Občané ČR potřebují pro vstup do Vietnamu víza, velmi dobrý návod jak získat zvací dopis a následně víza on-arrival naleznete na těchto stránkách. Osobně jsme takto získali víza bez problémů v prosinci 2014.

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti, případně zpět z Vídně se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency nebo do pouze do Budapešti pouze Orange Ways. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje od 400 do 500 Kč.

[singlepic id=832 w=576 h=432 float=center]

 


guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Veronika

Ahoj, hledame letenky na konec (druha pulka) brezna a navrat za 3 az 4 tydny. Nevite o nejakych za dobrou cenu. Dekuji moc.

Magda

Ahoj, nějak se mi nedaří najít nic za tuto cenu v únorových termínech. Hledám v týdnu od 8. 2. do přibližně 24.2., cenu to hází okolo 20 000 Kč s Fly Emirates. To jsou už asi pryč…. Díky

petr

Nebyl by nějaký termín od půlky února aspoň na 16 dní?

Jaroslav Noha

Ahoj,

mel bych prosbu o nalazeni letenek behem unora na 14 dni a kousek ,nejlepe odlet v patek a navrat v pondeli, utrey . Predem diky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)