Vietnam – Hanoj z Mnichova za 7 842 Kč
13.11.2018

Vietnam - Hanoj z Mnichova

7842

O této nabídce

(Edit 13/11 – 13:30): Akce je stále dostupná a letenky nyní vychází na 7 861 Kč.

Ceny letenek z Mnichova do vietnamské Hanoje nadále padají. Zpáteční letenky pořídíte již za naprosto fantastických 7 842 Kč.

Vydejte se za dechberoucími přírodními scenériemi, skvělou kuchyní a množstvím nových zážitků a dobrodružství do severního Vietnamu. Díky aerolince Air China nyní můžete mít zpáteční letenky z bavorského Mnichova do Hanoje za naprosto parádní cenu 7 842 Kč. A to je něco, co už se odmítá jen velmi obtížně! Tarify této aerolinky samozřejmě obsahují i odbavené zavazadlo, takže se nemusíte obávat, že byste si nemohli na cestu sbalit dle svého gusta. Jedinou drobným negativem u této akce je nutnost absolvování dlouhých zastávek v Pekingu v obou dvou směrech. Alespoň se však jedná o denní stopovery bez nutnosti v Číně nocovat. Na letišti by vám měla být udělala bezplatná tranzitní víza a hurá na rychloexkurs k Velké čínské zdi či do Zakázaného města.

Dostupné je velké množství termínů od listopadu do dubna příštího roku (s výjimkou Vánoc), takže si vybere skutečně každý cestovatel toužící poznat krásy Vietnamu. Vydat se do jihovýchodní Asie můžete třeba v termínu od 6. do 20. ledna >> REZERVUJ ZDE 

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad 2018 – červen 2019
  • Termíny:
  • Tip: Nedaří-li se vám nalézt preferovaný termín v kalendáři, zkuste to ještě ručně přímo v našem vyhledávači. Ve většině případů jsou dostupné lety vždy v úterý, středu, pátek a neděli.

Ubytování

V jihovýchodní Asii naleznete nejširší nabídku bydla klasicky na Bookingu a Hotels.com, vyplatí se však mrknout i na stránky Agody. Vzhledem k příletu brzy nad ránem a navíc po dlouhé cestě jistě nebude od věci booknout bydlo již na úvodní „mini noc“. My bychom si přímo v Hanoji vybrali tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel za 323 Kč/os./noc. Další možností bude takovýto jednoduchý hotel za 176 Kč/os./noc. Ceny obou dvou hotelových pokojů pak obsahují již i snídani.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Více jsme o vízech do Vietnamu napsali v tomto článku.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 365 Kč.

 

Náhled letenky z Mnichova do Vietnamu za 7 842 Kč

Vietnam - Hanoj z Mnichova za 7 842 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarin de Pule

Mame uz koupene letenky,Jen mam prosbu,zda mame narok na tranzitini bezplatny hotel na letisti v Pekingu?A jak se to da zaridit?moc dekuji za informace.Jarda

Antonin

Dobrý den, Jarine,

nárok na hotel byste v tomto případě měli mít. 🙂 Stačí napsat na info@superletuska.cz a požádat o tuto možnost.

Tonda

Jarda

Odmítá se to poměrně lehko. Zatraceně dlouhý přelet do Vietnamu. Cesta tam/zpět do Mnichova, další komplikace. Vízová povinnost ve Vietnamu… Takže nezájem.

Jarda

Super cena, jen s malým háčkem. Na háčky ovšem chytá své oběti guru Jára. Do Mnichova a zpět ztratíte skoro dva dny. Nejsem Pražák. Pokud vás v Pekingu neudělí krátkodobé tranzitní vízum, tak máte zaděláno na pěknou adventure.

Petr

ten lednovej termin nemohu najit, asi už je pryč. potřebuju návrat max do 17.1.chtěl bych 14 dní,ale nemuzu najít za dobrou cenu

Antonin

Zdravím Petře,

zkuste se mrknout a některou z prvních kombinací ve výběru, třeba Vám padne do oka -> http://zalet.si/vJ2y0L 🙂

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)