Venezuela a Ekvádor od 13786 Kč
29.3.2016

Venezuela a Ekvádor

O této nabídce

Venezuela je země, která se může pyšnit největším jezerem v Jížní Americe, třetí nejdelší řekou a nejvyššími vodopády na světě. V rámci jedné země můžete navštívit jak nádherné pláže, amazonské pralesy i zasněžené vrchlky And. To vše navíc při troše snahy a štěstí pořídíte doslova za pár korun.

Vzhledem k závislosti Venezuely na exportu ropy, obrovské finanční krizy a na ni navazující hyperinflaci je možné zde koupit velmi levně prakticky cokoliv. Jedinou podmínkou je to, že namísto oficiální směnárny vyměníte peníze ve městě u některého z místních překupníků. Pokud se Vám to podaří aspoň trochu rozumně, je Venezuela v současnoti jednou z nejlevnějších zemí na světě.

Jestliže nekde máte zkušenosti s výměnou peněz ve Venezuele, budeme rádi za jakékoliv rady. 🙂

Kromě samotného pobytu nyní můžete pořídit za výhodnou cenu také letenky, které díky akci American Airlines s odletem z Mnichova nyní stojí jen 13786 Kč.

Za podobné peníze je možné koupit letenky také do jihoamerického Ekvádoru, který na relativně malém území také nabízí jak skvělé možnosti koupání, treky v Andách i deštné pralesy Amazonie.

[highlightbg]

 • Rezervace: v tomto vyhledávači
 • Zavazadlo: v ceně jsou 2 odbavená zavazadla 23 kg
 • Cestovní období: odlet do 25.5. s maximální délkou pobytu 1 měsíc
 • Příklady rezervace:
  • Mnichov – Caracas, Venezuela (13. – 26.4.) > REZERVUJ
  • Mnichov – Maracaibo, Venezuela (8. – 22.4.) > REZERVUJ
  • Mnichov – Quito, Ekvádor (13. – 26.4.) > REZERVUJ
  • Mnichov – Guayaquil, Ekvádor (11. – 25.4.) > REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování ve Venezuele i Ekvádoru můžete rezervovat na stránkách osvědčeného vyhledávače bookingu. Zejména v případě Venezuely ale můžeme jen doporučit rezervovat ubytování až na místě.

ESTA

Vzhledem k tomu, že poletíte s přestupem v USA, nezapomeňte si vyřídit aktuální ESTA. Cena je 14 $ a celý proces je možné vyřídit zde online jen za pár minut.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)