Velký souhrn letenek do USA od 5 995 Kč
27.9.2018

Velký souhrn letenek do USA

5 995

O této nabídce

Akční tarify od letecké aliance One World, konkrétně v podání American Airlines, British Airways a Iberie, na letech z Mnichova a Vídně do mnoho měst v USA stále frčí. Proto vám níže přinášíme velký souhrn destinací klasických, ale i těch méně tradičních. Zkrátka ten, kdo se za velkou louži chystá v následujících měsících, by si tuto možnost rozhodně neměl nechat ujít, neboť později se už ceny podobné těmto objevit nemusí… Zpáteční letenky do Spojených států amerických jsou stále dostupné již za 5 995 Kč.

Pokud byste toužili letět bez přestupů, tak i pro vás se zajímavé letenky najdou. Mrkněte se na nabídku přímých letů z Mnichova s Lufthansou od 6 998 Kč, o kterých jsme psali v tomto článku.

Ubytování

Ať již zamíříte v rámci této akce kamkoliv, nezapomeňte si booknout ubytko na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Mnichova do Bostonu za 5 995 Kč

Velký souhrn letenek do USA od 5 995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)