Velikonoční Paříž z Prahy – 2432 Kč
26.1.2016

Velikonoční Paříž z Prahy

O této nabídce

Zaletět si na Velikonoce na pár dní do Paříže můžete s nízkonákladovou Transavií. Zpáteční letenku s odletem na Velký pátek 25. března s návratem na Velikonoční pondělí 28. ledna pořídíte za 90 EUR neboli 2 432 Kč.

[highlightbg /]

Ubytování v Paříži během Velikonoc

Kde bychom na Velikonoce bydleli v Paříži my? Na Velikonoce nevychází špatně tento Ibis 500 m od metra. A pokud opravdu jen potřebujete někde přespat, v klasické čtvrti Montmartre dobře vychází Hipotel.

Jak z letiště do centra

Přiletíte érem na letiště Orly, které je mnohem blíž, než Charles de Gaulle. My jsme posledně jeli do centra Uberem, nicméně krátce potom ho ve Francii zakázali tak nevíme, jestli už opět funguje. 🙂 Pokud to ještě nefunguje, zakupte si lístek na automatické metro Orly Val, které vás dopraví na stanici metra Gare D’Antony a odtud pak pokračujete do centra metrem.

[singlepic id=877 w=576 h=432 float=center]

 


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Michal

Myslíte, že se ještě vyplatí čekat na jinou akci nebo mám letenky koupit hned.Chci letět od 24.-27. března?

díky moc za info

Tomáš

Když je jen příruční zavazadlo, mohu si do letadla vzít jídlo? Jde mi spíš o zpáteční cestu, jestli mě do letadla pustí, když si tam odtud něco povezu? Díky

Michal

Moc se mi nelíbí ty odlety 🙁 je to dost pozdě

Petr

Moc rád bych Paříž navštívil, ale bojím se teroristických útoků.

lander

To je příspěvek :),to už se víc bojte letadla nebo krokodýla v zoo,takové štěstí,aby vás zabil terorista mít nebudete,pravděpodobnost je větší,že se zabijete cestou na letiště…pokud tedy neseženou atomovou bombu,pak by se statistikami zahýbali 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)