Velikonoční Island od 1 693 Kč
20.3.2017

Velikonoční Island

O této nabídce

Využijte dnešní akce maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair a zaleťte si na ostrov ohně a ledu – na Island – za dechberoucí přírodou. Za zmiňované nejlevnější ceny (platné pro členy WDC), které začínají na se na sever Evropy dostanete v termínu 10. – 21. 4. a můžete k dovolené využít i některý z volných dní během Velikonoc. Odlet je možný jak ze slezských Katowic, tak maďarské Budapešti, ale možná je i kombinace těchto dvou měst. Tak zbytečně dlouho neotálejte, jelikož letadla budou asi brzy plná ne se jedná o hodně gut cenu! 🙂

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: duben 2017
 • Termíny:
  • z Katowic
   • 10. – 21. 4. za 1 759 Kč
  • z Budapešti
   • 10. – 21. 4. za 2 139 Kč
  • z Budapešti a návrat do Katowic
   • 10. – 21. 4. za 1 693 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Klasicky naleznete pestrou nabídku ubytování na oblíbeném Bookingu nebo lze využívat služby srovnavače Trivago. Na Islandu se rovněž vyplatí sledovat nabídky lokálů na serveru AirBnB, které je zejména v méně dostupných lokalitách velmi příjemnou alternativou oproti hostelům. Vzhledem k dubnovému počasí a limitům příručního zavazadla nelze moc počítat s variantou spacák – stan, tudíž nejvýhodněji vychází pronájem chatek, jimiž se to po ostrově jen hemží. Nejčastěji jsou dispozičně laděny pro čtveřici osob a disponují i kuchyňkou (občas sdílenou) pro vyřešení otázky hladu na cestách.

Pokud budete nocovat i přímo v Reykjavíku, tak můžeme doporučit tento jednoduchý ale velmi sympatický hostel v samotném srdci hlavního města.

Autopůjčovna

Nezanedbatelným pomocníkem během Vašeho poznávání Islandu se jistě stane zapůjčené auto, které Vám nejen ušetří spoustu času, ala také budete pány svého time-managementu a jednoduše si zvolíte vlastní okruh po ostrově. Který se mimo jiné dá objet i celý dokola po „hlavní silnici č. 1“. Pouze pro cestu do vnitrozemí doporučujeme auťák 4×4 vzhledem k nezpevněnému terénu. Širokou nabídku auťáků naleznete v naší autopůjčovně.

 

Jak do Katowic

Nejideálnějším dopravním prostředkem pro dosažení hornoslezského města je jistě osobní automobil. Ten lze po dobu svého pobytu v zahraničí ponechat zaparkovaný přímo na letištním parkingu, kde s českou nebo slovenskou SPZ obdržíte 90% slevu na parkovné.

Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Některé spoje LE zajíždí dokonce přímo na letiště.

Přímo na letiště Vás také dovezou autobusy společnosti Tigerexpress vyjíždějící z Ostravy a Bohumína.

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde na hezkých 552 Kč.

Náhled letenky z Katowic do Reykjavíku za 1 759 Kč

Velikonoční Island od 1 693 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)