Varšava – Polskibus – 11 Kč
7.3.2012

Varšava – Polskibus – 11 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte na letní prázdniny do Polska, můžete využít akci Polskibus (opět autobus 🙂 ) kdy zpáteční jízdenka vyjde na 11 Kč tam i zpět, včetně všech poplatků. Pospěšte si, jízdenky mizí opravdu rychle. 🙂 Příklad 26. června – 1. července. z Prahy do Varšavy.

Hotel v centru včetně snídaně lze pořídit od 15 €/os/noc, pokud si rezervujete dvoulůžkový pokoj.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Varšava{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martin

hmmm kdyby byla rozumna navaznost do gdanska..tak až zase bude akce ,třeba na červenc-srpen.myslíte že budou davat i libovky na období prázdnin?

zaletsi

Nevidíme do hlav marketingového oddělení Polskibus, ale pokud se to objeví, určitě si to nenecháme pro sebe. 😉

tereza

Teď je to za 90, tak to taky ještě jde 🙂

Torgar

Tak to bylo rychle pryč a pak to šlo už jen nahoru.:-)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)