Varšava – 249 Kč, odlet z Wroclawi
26.9.2014

Prodloužený víkend ve Varšavě

O této nabídce

Kdo se chce jen tak prolítnout a zaplatit za letenku co nejméně, může s Ryanairem z Wroclawi (WRO) do Varšavy Modlinu (WMI) za 38 PLN neboli 249 Kč. Jako příklad uvádíme hezké využití říjnového státního svátku – odlet 24. října v pátek večer s návratem v úterý, 28. října.

  • Rezervace letenek: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Dostupnost: Od 7. října do 15. prosince
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Rezervujete poprvé letenku u Ryanairu? Přečtěte si náš návod, na co si dát pozor

Ubytování ve Varšavě

Ubytování je ve Varšavě levné – na příkladový prodloužený víkend bychom bydleli v tomto jednoduchém hotelu za 263 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Wroclawi na letiště?

Jednou z možností je jet do Wroclawi autobusem z Prahy, ideální je zejména Polskibus se svými 12 Kč akcemi. I mimo tyto akce je možné sehnat lístek okolo 200 Kč.

Rovněž si můžete koupit Celodenní jízdenku+Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polském pohraničí až do Wroclavi a k tomu lístek (pokud tedy nebydlíte v Pardubickém kraji) například do Přelouče či Pardubic. Lístek se prodává na pokladnách ČD a u průvodčích.

Na letiště se pak dostanete z vlakového nádraží autobusem č. 406 za 3,20 PLN. Lístek si můžete koupit ve všech novinových stáncích.
[google-map-v3 shortcodeid=“cce40d2b“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Warsaw{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)