Varadero – Kuba – 5796 Kč
4.10.2018

Kuba - Varadero

5796

O této nabídce

Tohle je parádní pecka! Na poslední chvíli nabízí Eurowings zpáteční letenky z Mnichova na Kubu do Varadera za parádních 225 EUR neboli 5796 Kč. Termín je jen jeden a letenek omezené množství, takže jestli chcete vyrazit na tenhle parádní ostrov v Karibiku, určitě neváhejte. V ceně je kromě kabinového zavazadla i zavazadlo k odbavení.

Dostupný termín: 10. 10. – 17. 10. Rezervuj tyhle letenky >>

  • Rezervujte: přes TuiFly
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg a 20 kg k odbavení
  • Termíny: pouze 10. 10. – 17. 10., 17. – 22. 10. za 12882 Kč​​​​​​​

Ubytování

Je několik možností, jak a kde hledat ubytování na Kubě. Jednou z nich je samozřejmě booking, ale ten zde nemá takové zastoupení jako třeb v Evropě. Na Kubě se ale poslední dobou hodně rozjíždí ubytování v soukormí, tzv. Casa Particular, tedy místní AirBnB.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Jak do Mnichova

Do Mnichova můžete vyrazit vlastním autem. Určitě se to vyplatí, pokud vás pojede víc. Pokud přeci jen ale preferujete veřejnou dopravu, a nebo jedete sami, tak dopouručejeme využít jednu z autobusových společností – Leoxpress, Flixbus, Regiojet.

Náhled letenky z Mnichova do Varadera za 5796 Kč

Varadero - Kuba - 5796 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)