Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem – 398 Kč
20.11.2018

Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem - 398 Kč

398

O této nabídce

Regiojet spustil pěknou akci Black Tuesday, ve které si můžete ulovit jízdenky za parádních 398 Kč do celé hromady destinací. Jízdenky se dají krásně využít na návštěvu vánočních trhů a pokud to dobře nakombinujete, nebudete potřebovat ani hotel. Ideálně vychází například Curych s odjezdem v sobotu 8. 12. z Prahy v 23:00, do Švýcarska přijedete v 08:35 ráno. Máte celý den na prohlídku města a večer ve 20:50 nasednete na bus zpět, v Praze budete zpět v pondělí v 06:28.

  • Rezervujte: přímo přes web Regiojetu
  • Dostupnost: 20. 11. – 12. 12. 2018
  • Destinace: 

Udine, Benátky, Padova, Boloňa, Řím, Florencie, Amsterdam, Rotterdam, Breda, Eindhoven, Utrecht, Venlo, Norimberk centrum, Frankfurt centrum, Wurzburg, Bonn, Kolín/Bonn, Dusseldorf, Berlín, Drážďany, St. Gallen, Curych, Mnichov centrum, Milán, Lucemburk, Brusel, Londýn, Basilej, Bern, Lausanne, Ženeva, Štrasburk, Lyon, Stuttgart, Karlsruhe, Freiburg, Paříž, Remeš, Metz, Mannheim, Saarbrucken, Szeged, Arad, Nadlak, Temešvár

Náhled jízdenky z Prahy do Curychu za 398 Kč

Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem - 398 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)