Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem – 398 Kč
20.11.2018

Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem - 398 Kč

398

O této nabídce

Regiojet spustil pěknou akci Black Tuesday, ve které si můžete ulovit jízdenky za parádních 398 Kč do celé hromady destinací. Jízdenky se dají krásně využít na návštěvu vánočních trhů a pokud to dobře nakombinujete, nebudete potřebovat ani hotel. Ideálně vychází například Curych s odjezdem v sobotu 8. 12. z Prahy v 23:00, do Švýcarska přijedete v 08:35 ráno. Máte celý den na prohlídku města a večer ve 20:50 nasednete na bus zpět, v Praze budete zpět v pondělí v 06:28.

  • Rezervujte: přímo přes web Regiojetu
  • Dostupnost: 20. 11. – 12. 12. 2018
  • Destinace: 

Udine, Benátky, Padova, Boloňa, Řím, Florencie, Amsterdam, Rotterdam, Breda, Eindhoven, Utrecht, Venlo, Norimberk centrum, Frankfurt centrum, Wurzburg, Bonn, Kolín/Bonn, Dusseldorf, Berlín, Drážďany, St. Gallen, Curych, Mnichov centrum, Milán, Lucemburk, Brusel, Londýn, Basilej, Bern, Lausanne, Ženeva, Štrasburk, Lyon, Stuttgart, Karlsruhe, Freiburg, Paříž, Remeš, Metz, Mannheim, Saarbrucken, Szeged, Arad, Nadlak, Temešvár

Náhled jízdenky z Prahy do Curychu za 398 Kč

Vánoční trhy v Curychu, Bernu či Štrasburku busem - 398 Kč

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Dobrý, a co si tam za naše ubohé mzdy a platy koupíme? Připomíná to cesty krátce po otevření hranic s Rakouskem a SRN v prosinci roku 1989. To jsme se také mohli jen dívat do výkladů a v kapse jsme každý žmoulal asi maximálně 150 šilinků. To bylo tak na několik balíčků laciné kávy či pár kompaktních kazet do magnetofonů. Můžeme poděkovat všem našim úspěšným vládám, kam jsme se 29 roků po změně režimu dostali.

Martin

Chápu že dražší země typu Švýcarko mohou být cenově nedostupné pro leckoho, ale můžete vyrazit třeba do Temešváru, ceny jsou tam dost podobné jako u nás, u spousty věcí nižší. Například bochník chleba 18 Kč v přepočtu, jídlo pro dva o třech chodech ve středně drahé restauraci cca 550 Kč. Jednosměrná jízdenka na MHD 14 Kč. Dále viz https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Timisoara?displayCurrency=CZK.

Ač pouze brigádničím při škole, nemám pocit, že bych musel v zahraničí jenom koukat do výloh. Ve vašem případě jde spíš o vaši neschopnost nebo lenost hledat způsoby. Poděkovat tak můžete leda sám sobě.

Jarda

Aniž mě znáte, píšete nesmysly o lenosti, či neschopnosti. Pravděpodobně jde o psychologicky jev zvaný projekce. V

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)