Vánoční safari a pláže v Keně – 5947 Kč
10.12.2014

Vánoční safari a pláže v Keně

O této nabídce

Pokud jste si stále ještě nevybrali vánoční dovolenou, je pro Vás aktuální last minute nabídka jako dar z nebes. Díky polskému Tui Fly si totiž můžete zaletět z Varšavy na vánoční safari ve spojení s nádhernými plážemi do keňské Mombasy za neskutečných 897 zlotých neboli přibližně 5947 Kč.

Varšava – Mombasa – 5947 Kč

Praha – Nairobi – 12100 Kč

Jestliže Vám první varianta z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete využít akce Brussels Airlines a zaletět si v mnoha termínech od ledna do března z Prahy do Nairobi za stále ještě velmi příjemných 12100 Kč. Výhodou jsou kromě odletu z Prahy i velmi krátké přestupy v obou směrech.

Kalendář všech dostupných termínů naleznete pod tímto odkazem.

Ubytování

Ubytování se snídaní kousek od pláže Vás vyjde přibližně na 1000 Kč na os. a noc.

Jak do Varšavy

Do Varšavy se dostanete nejlevněji autobusem se společností Polskibus. Zpáteční jízdenka Vás vyjde přibližně na 1300 Kč.

[google-map-v3 shortcodeid=“c238583f“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mombasa{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)