Vánoční Peru za 9414 Kč z Berlína
13.8.2015

Vánoční Peru za 9414 Kč z Berlína

O této nabídce

Tento chybný tarif už je bohužel neaktuální – hold to kluci opravili moc rychle. :/ Kdybyste něco něco objevili, dejte nám prosím vědět.

Po delší době zde máme chybný tarif do Jižní Ameriky, a to hned do Peru v období Vánoc. Štědrý den tak můžete oslavit třeba na Machu Picchu díky letenkám z Berlína do města Trujillo za skvělých 343 EUR neboli 9414 Kč.

Update: V rámci tohoto tarifu je možný odlet z Berlína i Mnichova a cílovou destinací může být Trujillo, Lima, Cuzco nebo Iquitos.

Vzhledem k tomu, že jde o chybný tarif, doporučujeme letenku koupit okamžitě. Může se stát, že Vám následně budou letenky zrušeny, ale peníze dostanete v každém přáípadě zpět, takže nic neriskujete. 🙂

[highlightbg]

  • Termíny:  listopad a prosinec (16. – 23.11., 23.11. – 7.12., 7. – 28.12.) – v případě potřeby nám napište do komentářů a my se po nějakém volném termínu podíváme 🙂
  • Rezervace: na stránkách Flugladen.de

[/highlightbg]

[singlepic id=644 w=576 h=432 flot=center]

 

Vízum

Pro pobyty do 183 dnů není pro české občany třeba vízum.

Ubytování

Ubytování zatím nerezervujte. Pokud Vám letenky nebudou zrušeny v příštích 2 týdnech, můžete začít rezervovat hotely a připravovat cestu.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)