Vánoční New York i Miami z Prahy od 9 389 Kč
4.4.2017

Vánoční New York i Miami z Prahy

O této nabídce

Portugalský dopravce TAP si na dnešek opravdu připravil nejedno eso do rukávu. Další atraktivní nabídka se týká letů z Prahy do východní pobřeží Spojených států amerických – a to do New Yorku a do Miami. Obě dvě destinace jsou dostupné po celý podzim a zimu. V případě „Big apple“ si můžete vybrat i variantu vánoční, kdy za mořem strávíte i Štědrý den. Zaleťte si tedy do New Yorku od 21. do 26. 12. za 9 389 Kč >> REZERVUJ ZDE nebo využijte současné tarify k výletu do Miami a doufejte, že si Jarda Jágr prodlouží kariéru na Floridě. Do Miami se lze vydat kupříkladu od 2. do 11. prosince za 10 989 Kč >> REZERVUJ ZDE

Oba dva zmíněné tarify jsou limitovány pouze velikostí zavazadla. V základní ceně máte totiž pouze příručák s limitem 8 kg. Jedná se nový tarif, který od podzimu portugalský dopravce zavádí. Nicméně narozdíl od ostatních low-cost dopravců je zavazadlo jediná věc, na níž budete biti. Kompletní palubní servis včetně občerstvení zůstává nezměněn. Pokud si plánujete ze zámoří přivést mnoho novinek, tak Vás potěší, že odbavené zavazadlo si můžete dokoupit za 20 € / směr – třeba jen na zpáteční cestu (tarif Basic s odbaveným zavazadlem a limitem 23 kg).

Ubytování

Ubytování v New Yorku nepatří k nejlevnějším a o vánočních svátcích to bude platit dvojnásob. Proto zkuste zabrousit na stránky Bookingu, kde naleznete nejširší možnou nabídku aktuálních volných míst. Další možností je využití srovnavače služeb Trivago nebo porozhlédnutí se po alternativním AirBnB.

 

Víza

Pro nedlouhou návštěvu návštěvu Spojených států amerických nepotřebují čeští občané víza, nicméně nevyhnou se nutnosti elektronické registrace ESTA. Tu si však velmi jednoduše zajistíte na těchto stránkách po pár proklikaných záložkách a uhrazení poplatku 14 USD.

Autopůjčovna

Při delším pobytu jak v okolí New Yorku, tak určitě i na Floridě se rozhodně vyplatí půjčení auťáku. Zejména pokud Vás na trip pojede více a nebude chtít trávit většinu času na jednom místě. Úsporu peněz, ale i času v podobě dvoustopého vozidla si pohodlně zajistěte v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku přes Vánoce za 9 389 Kč

Vánoční New York i Miami z Prahy od 9 389 Kč

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 989 Kč

Vánoční New York i Miami z Prahy od 9 389 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)