Vánoce v New Yorku – 11 738 Kč, odlet z Prahy
6.10.2014

New York o Vánocích

O této nabídce

Ceny letenek na Vánoce bývají o dost vyšší než v jiných zimních měsících, nicméně i tak se občas objeví nabídka, která stojí za zvážení oslavit Vánoce mimo Evropu. Kombinací ČSA a Delty se dostanete z Prahy (PRG) do New Yorku (JFK) za 11 738 Kč. Příkladem může být odlet 25. prosince s návratem 31. prosince. Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=229 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v New Yorku

Poptávka po ubytování bude během Vánoc dost vysoká, nejlevnější ubytování začíná už přes 1000 Kč/os/noc, naše oblíbené a ověřené ubytování v Queensu vychází už na 1734 Kč/os, pokud pojedete čtyři, nicméně pokud Vám nevadí dojíždění, zvolili bychom tento Howard Johnson za 789 Kč/os/noc včetně snídaně.

Washington, zamrzlé Niagarské vodopády a okolí

Kromě samotného New Yorku si můžete půjčit auto a dojet se podívat na Niagarské vodopády, či navštívit Filadelfii nebo hlavní město USA Washington DC. Neměli jste půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

[google-map-v3 shortcodeid=“f539c408″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York City{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)