Vánoce v Mexiku – 7924 Kč
10.12.2014

Vánoce v Mexiku

O této nabídce

Jestliže nechcete Vánoční svátky trávit doma a dáváte přednost čekání na Ježíška v teple na pláži, můžete využít aktuální nabídky last minute letů z Německa, díky kterým Vás vánoční letenky do Karibiku mohou vyjít na necelých 8 tis. Kč.

Mexiko – Cancun – 7924 Kč

Nejlevnější takovou možností jsou letenky z Mnichova do Cancunu v termínu 12. – 26.12. za 281 EUR neboli zhruba 7924 Kč. Letenky můžete rezervovat pod tímto odkazem.

Ubytování

Pokud Vám nevadí chodit z hotelu na pláž zhruba 20 minut pěšky, můžete si rezervovat slušný hotel už za 500 Kč na os. a noc. Pro rodinku je ideální studio pro 4 osoby přímo u oceánu také kolem 500 Kč na os. a noc.  Pokud trváte na větším luxusu, můžete využít třeba tohoto 4* hotelu na pláži.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se nejpohodlněji dostanete se společností Student Agency nebo Eurolines. Cena jednosměrné jízdenky z Prahy se pohybuje okolo 500 Kč na os.

[google-map-v3 shortcodeid=“c238583f“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cancun{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)