Vánoce a Silvestr v JV Asii s Air China od 10789 Kč
1.6.2016

Vánoce a Silvestr v JV Asii s Air China

O této nabídce

Air China podobně jako loni nabízí letenky do JV Asie na celé období Vánoc už za luxusních 10789 Kč. Za tuto cenu se můžete podívat z dobře dostupné Budapešti například do Hongkongu, Kuala Lumpuru, Bangkoku nebo Singaporu.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Návštěva Pekingu

Vízum do Pekingu není třeba, neboť zde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci v případě delšího přestupu strávit třeba i celý den v Pekingu.

Ubytování

Ubytování v celé JV Asii nejvýhodněji rezervujete přes stránky Agody. Dále můžete vyzkoušet ještě srovnávač Trivago, kde jsou sem tam nabídky ještě o něco lepší.

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines nebo Student Agency. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje mezi 400 Kč a 500 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)