Vánoce na Tajwanu – 10 259 Kč
15.9.2014

Tajwan o Vánocích a Novém roce

O této nabídce

Navštívit jednu z největších staveb světa Taipei 101 a zároveň oslavit Vánoce a Nový rok můžete díky multicity letenkám Air China. Jako příklad uvádíme odlet ze Stockholmu (STO) do Taipei (TPE) 14. prosince s návratem z Taipei (TPE) do Mnichova (MUC) 2. ledna – Rezervuj příklad >>  (alternativně použijte  tento vyhledávač)

Strávit Vánoce můžete na Tajwanu v termínech

  •  Rezervace: V tomto vyhledávači letenek,  do opravení tarifu
  • Zavazadla: 1ks 23kg
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce
  • Dostupnost: od 2. října do 31. března

Další příkladové termíny

 

Ubytování na Tajwanu

Ubytování přímo v Taipei pořídíte za přibližně 384 Kč/os/noc v tomto jednoduchém hotelu.  Kromě toho se nezapomeňte podívat na Agodu, která nabízí v jihovýchodní Asii často více možností a někdy je i levnější.

Víza

Občané ČR nepotřebují pro pobyt 90 dní vízum.

Jak se dostat do Stockholmu?

Do Stockholmu z Prahy létá Norwegian, alternativně můžete letět na vedlejší stockholmské letiště z polských letišť s Ryanairem nebo Wizzairem.

Jak se dostat z Mnichova?

Z Mnichova se potom dostanete do ČR autobusyEurolines či Student Agency.

[google-map-v3 shortcodeid=“bf74d8e4″ width=“350″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Taipei{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)