Vánoce na Srí Lance – 14 312 Kč
12.10.2015

Srí Lanka na Vánoce

O této nabídce

Plánujete Vánoce v teple? Levných letenek na toto superpoptávané období moc není a běžně stojí zpáteční letenky na Srí Lanku klidně i 19 000 Kč. Nicméně pokud to nemáte daleko z Bratislavy, můžete využít Flydubai a zaletět si tam na Vánoční termín s odletem 19. prosince a návratem 31. prosince za 14 312 Kč. A jako bonus si užijete cestou zpět Silvestra v Dubaji (ohňostroj, odpálený z Burj Chalífy stojí za to!).

[highlightbg /]

Ubytování na Srí Lance

Pokud nebudete cestovat napříč Srí Lankou a denně měnit hotely, ultralevné bydlení za 96 Kč/os/noc pořídíte zde. 🙂 Slušné bydlení v poměru cena/výkon pak vychází v tomto hotelu včetně snídaně.

Ubytování v Dubaji

Cestou tam je potřeba 19. a 20. prosince přenocovat v Dubaji, na tahle data vychází slušně hotel Ibis v části Deira. Na Silvestra bychom volili pak toto ubytování.

[singlepic id=739 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)