Vánoce na Maledivách za 7617 Kč
7.12.2015

Vánoce na Maledivách

O této nabídce

S blížícími se Vánoci nám ceny letenek do tepla raketově rostou, a proto zní skoro neuvěřitelně, že je možné strávit Štědrý den na pláži na Maledivách (MLE) s letenkami jen za 7617 Kč. Na tuto cenu jsou sice dostupné jen 2 termíny s odletem z Frankfurtu (FRA), ale to na přitažlivosti této nabídky vůbec nic nemění.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Tuifly.com
  • Termíny: 12. – 27.12. (275 EUR), 16. – 27.12. (300 EUR)
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Vízum: pro pobyty do 30 dní není třeba

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování ve 3* penzionu s výjimečným hodnocením můžete pořídit už za 1 tis. Kč za os. a noc. Za 1300 Kč na os. a noc potom můžete mít podobně hezký apartmán, ale přímo na pláži.

Tipy

  • Doprava z letiště – Cena lodí do hlavního města Male Vás vyjde na 1 $;
  • Další doprava – Po příjezdu z letiště je třeba projet celé hlavní město Male a pokračovat lodí na některý z dalších ostrovů. Taxíky v Male nejsou drahé a cesta Vás vyjde zhruba na 4 $. Doprava na Maafushi Vás potom vyjde na 2,5 $ v každém směru. Cena dopravy na další ostrovy se také většinou pohybuje v jednotkách dolarů.

[singlepic id=813 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)