Vánoce na Maledivách – 9 623 Kč
29.9.2015

Vánoce na Maledivách

O této nabídce

Nemáte ještě plány na Vánoce a rádi byste je strávili v teple? Zpáteční letenky z Mnichova či Frankfurtu o Vánocích do tepla pořídíte za 354 EUR neboli 9623 Kč! Příkladem může být vánoční termín s odletem z Mnichova (MUC) do Male (MLE) 22. prosince s návratem 31. prosince. Před vyhledáním zadejte promokód  FLYN3462, s kterým se dostanete na zmíněnou cenu.

[highlightbg /]

[singlepic id=725 w=576 h=432 float=center]

Víza

Pro turistický pobyt do 30 dnů není potřeba vyřizovat vízum.

Ubytování

Pěkným místem na ubytování může být tento hotel na pláži se snídaní v ceně. Alternativně porovnejte hotely také přes Trivago.

Tipy na cestu

Doprava z letiště – cena lodí do hlavního města Male Vás vyjde na 1 $.
Další doprava – po příjezdu z letiště je třeba projet celé hlavní město Male a pokračovat lodí na některý z dalších ostrovů. Taxíky v Male nejsou drahé a cesta Vás vyjde zhruba na 4 $. Doprava na Maafushi Vás potom vyjde na 2,5 $ v každém směru. Cena dopravy na další ostrovy se také většinou pohybuje v jednotkách dolarů.

Srí Lanka

Srí Lanka je dostupné také. Příkladem může být odlet z Mnichova (MUC) do Colomba (CMB) 22. 12. s návratem 30. 12. Pokud byste chtěli na Srí Lance pobýt déle a oslavit Vánoce i Nový rok, potom zvolte termín s odletem 22. prosince s návratem 15. ledna.


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)