Vánoce i Silvestr v Dubaji za 7490Kč!
25.8.2015

Vánoce i Silvestr v Dubaji!!

O této nabídce

Akčních letenek do Dubaje je z Prahy opravdu nezpočet, většina aerolinek si je ale moc dobře vědoma síly Vánočních a Novoročních oslav a tyto termíny prodává za mnohem větší cenu, i několikanásobně vyšší. Jsme proto velice rádi, že můžete oslavit příchod Ježíška nebo Nový rok pod nejvyšší budovou světa za příjemnou cenu…nebo přímo na ní??? Zpáteční letenky přímým letem Praha (PRG) – Dubaj (DXB) jsou k dispozici za cenu 7490Kč i na výše zmiňované období. V ceně je 15kg zavazadlo. Níže Vám také přinášíme tipy na ubytování. Letenku si rezervujete v tomto kalendáři.

Termíny

[singlepic id=658 w=576 h=432 float=center]

[singlepic id=659 w=576 h=432 float=center]

  • rezervace přes tento kalendář
  • tarif dostupný na lety v období září 2015- květen 2016

Ubytování

Termín 20.12.-27.12

Na tento termín můžete využít slevy na hotel Ibis. Konkrétně tento hotel, kousek od letiště, u stanice metra a u Dubaj Creeku je k dispozici za 815Kč os/noc.

Termín 30.12.-7.1.

Na Silvestrovský termín můžete zvolit například tento hotel také v části Deira u metra a dobře dostupný do centra za cenu 1341Kč os/noc.

Autopůjčovna

V SAE je jistě velice příhodné si půjčit automobil i díky velmi nízké ceně pohonných hmot. Ceny za půjčení auta porovnáte a jistě si vyberete v této autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)